O mnie :)

Witam !BeFunkyvisualandwriting.jpg

Zdecydowałam się założyć bloga z potrzeby pisania o tym, o czym wiem najwięcej, znaczy o filmach i świecie go otaczającym. Z branżą filmową jestem związana od sześciu lat, skutecznie zdobywając doświadczenie i szlifując swoje pomysły, często zmieniając przy tym miejsce zamieszkania. Z wykształcenia jestem filmoznawcą, mam trochę doświadczenia redakcyjnego, trochę przy promocji filmu i produkcji. Jeszcze nie wiem w którą dziedzinę pójść, pewnie sama wymyślę sobie stanowisko pracy.  Zanim jednak  to się stanie, piszę bloga i poszerzam swoją wiedze na temat filmu, nigdy nie wiadomo co, przyda się:)

Jakie filmy lubię? Wszystkie dobre, staram się nie ograniczać co do gatunku czy poziomu rozrywki. W każdym filmie dopatruje się pozytywów, czy opowiadana historia jest ciekawa, czy nie. Poziom sprawności reżyserskich umiejętności, w prostych słowach, czy dobrze się film ogląda. Nie faworyzuję żadnego rodzaju filmowego ani formy ekspresji. Oglądam wszystko jak leci:D

Nie znajdziecie tutaj plotek ani skandali ze świata filmu, więcej będzie teorii-takiej  przystępnej i spostrzeżeń na temat sztuki filmowej. Pojawi się krytyka, ale chciałabym opatrzyć ją słowem tak by uwydatnić i pomóc czytelnikowi lepiej zrozumieć film i mechanizmy jakim podlega. Nie uprawiam krytykanctwa i nie chcę błysnąć znajomością słownictwa. Chciałabym by ludzie, którzy  przeczytają moje recenzję wynieśli z niej zainteresowanie w/w tematem.

Przyjemnego czytania.

Izabela Wasilewska

kontakt:  visualandwriting@gmail.com

3 myśli w temacie “O mnie :)”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog o filmach

%d blogerów lubi to: